AWT uygulaması hangi bölgeler içindir ? 0 505 997 22 99

Medica Estetik olarak bölgesel zayıflama anlamında akustik dalga terapisi, velashape, lenf drenaj, soğuk lipoliz, infared vücut sıkılaştırma işlemleri yapmaktayız.

-AWT ile bölgesel incelme tedavisi,  karın, kol, bacak, basen ve sırt gibi lokal yağlanmanın görüldüğü  vücut kısımlarına uygulanır

– Selülit tedavisinde, selülitin en sık izlendiği kol, bacak içleri ve dışlarına uygulanır.

AWT etkisi nedir, ne zaman ortaya çıkar ?

AWT ile yapılan klinik çalışmalar neticesinde  uygulamaların ardından bölgesel incelmenin istendiği uygulama bölgesinde yağ doku kaybı, cilt elastikiyetinde  artma bildirilmiştir. Selülit tedavisinde dermis ve epidermisteki düzensizliklerde, Ultrasonografik  görüntülemelerle yapılan takiplerde 6 haftalık tedavi sonrası yeni kollajen oluşumuna bağlı iyileşmeler tespit edilmiştir.

AWT nasıl uygulanır?

AWT ile bölgesel zayıflama ve  selülit tedavisi kişiye göre değişmekle birlikte  haftada 2 seans olmak koşulu ile 4-5 hafta süresince toplam 8-10 seans olarak düzenlenmelidir. Öğlen arası uygulaması olarak nitelendirebileceğimiz bu tedavide seanslar ortalama 30-60 dakika sürer ve kişinin yaşam kalitesinde bir bozulma yaratmaz.

Medica Estetik Ve Güzellik Merkezi Sırları : AWT uygulaması hangi bölgeler içindir? AWT etkisi nedir, ne zaman ortaya çıkar? AWT nasıl uygulanır?

Arayınız : 0 (505) 997 22 99

WhatsApp chat