Neden Cilt Bakımı Yaptırmalıyız? 0 505 997 22 99

Cildimiz çevresel koşullara sürekli açıktır. Bu yüzden her zaman iyi ve temiz bir görüntüye sahip olamayabilir.. Günlük hayatımızda yaşadığımız stres, iş hayatı, beslenme alışkanlıklarımız, makyaj yapmak, sigara ve alkol tüketimi cildin görünümünü etkileyen başlıca faktörlerdir. Cildimize ihtiyacı olan temel bakımı vermemiz gerekir. Cilt bakımlarının içerisine temizleme, nemlendirme, maske, serum ve peeling gibi cildin yararına olan tüm bakımlar girer. Temel cilt bakımı ise cildimiz için kusursuz bakım rutinidir.

Öncelikle cilt analizi yapılması gerekmektedir. Cilt analizi, cilt problemlerini ortaya çıkarmak için dijital bir cilt analiz makinesini kullanarak; kırışıklıklar, lekeler, ince çizgiler gibi cilt düzensizliklerine neden olabilecek tüm kusurları ortaya çıkarmak için kullanılan bir tekniktir. Bu analiz sonucu baz alınarak cilt tipinize uygun cilt bakımı yapılması gerekmektedir.

       Cilt Bakımı Aşamalarımız;

  • Ozon buharı (Cilt hücrelerinin kısa sürede yenilenmesini sağlar)
  • High Frekans ( Ciltteki sivilce lekelerini yok eder)
  • Mio-lifting (Kasların çalışmasını sağlayarak kırışık gidermeye yardımcı olur)
  • Firmatör( Ciltteki ölü derinin atılmasını sağlar)
  • Duolift Color ( Kan dolaşımın hızlandırarak cildi canlandırır)
  • Ultrasonic Spatula(Cildi yenileyerek pürüzsüz görünüm sağlar)

Birçoğumuz evde çeşitli cilt bakımları uygulamaktayız.Ancak amaç cildin derinine  bakım ürünlerinin ulaştırılarak cildin ihtiyaçlarını gidermek ve böylece cildin temizliğinin devamlılığını sağlamaktır. Bu bakım evde kullandığımız ürünler ile olamamaktadır. Profesyonel cilt bakım hizmeti almanız daha sağlıklı olacaktır.

WhatsApp chat