Pollogen Radyo Frekans ile Cilt Bakımı ve Onarımı 0 505 997 22 99

Medica Estetik olarak bölgesel zayıflama anlamında akustik dalga terapisi, velashape, lenf drenaj, soğuk lipoliz, infared vücut sıkılaştırma işlemleri yapmaktayız.
Medica Estetik olarak medikal cilt bakımı anlamında Coolifting, Pollegen Radyo Ferekans, Hydrafacial işlemleri yapmaktayız.

Pollogen Radyo Frekans

Ameliyatsız güvenilir bir yöntem olan Pollogen Radyo frekans uygulaması, yüz germe ve gıdı toparlama ve vücut sıkılaştırmada güvenilir bir yöntem. Yüz germe operasyonlarında cerrahi müdahalenin yapıldığı kas katmanına etki eden pollogen radyo frekans dinamik kas aktivitesi ile tam olarak “V” şeklinde uzanan gülümseme kaslarımızın olduğu alanda etki gösteriyor. Kişiler hem kas hem de deri sıkılaştırma etkilerinden faydalanırken, gıdı bölgesinde biriken yağ fazlalıklarından ameliyat olmadan kurtulabilmektedir

Elastin ve kolajen derimizin sıkı ve genç olmasını sağlayan bileşenlerdir. Kontrollü ısı bu bileşenlerin gerilmesini ve sıkılaşmasını sağlamaktadır.Pollogen radyo frekans derinin en üst yüzeyinden  kas dokusuna kadar ısı etkisi ileterek yüzümüzün ve vücudumuzun birçok bölgesinde hedeflenen görünümü elde etmeyi sağlamaktadır.

Pollogen radyo frekans yüz, boyun, dekolte, sırt, kol, bel, bacak gibi bölgelerde kullanılabilmektedir.

Kısaca toparlayacak olursak;

Kırışıklıları giderir, lekelerde açılma sağlar, cildi sıkılaştırır ve pürüzsüzleştirir, cildi onarır ve sağlıklı bir görünüm kazandırır.

WhatsApp chat