AKUSTİK DALGA TERAPİSİ

Lenf Drenaj ile Bölgesel Zayıflama. 0505 997 22 99

Medica Estetik olarak bölgesel zayıflama anlamında akustik dalga terapisi, velashape, lenf drenaj, soğuk lipoliz, infared vücut sıkılaştırma işlemleri yapmaktayız. Akustik dalga terapisi (AWT) ile akustik şok dalgaları kullanılarak cilt altı yağ dokusunun parçalanması hedeflenir. Akustik şok dalgaları ilk defa böbrek taşı kırma işleminde kullanılmaya başlanmıştır. İşlemler esnasında yağ doku parçalama etkisi tesadüfi olarak keşfedilmiş olup bu tesadüfi keşif vücut şekillendirme amacıyla optimize edilmiştir.

Akustik dalga terapisi (AWT) etkileri nelerdir?

Akustik dalga terapisi (AWT) cilt altı yağ dokuyu parçalayıcı etkiye ve kan dolaşımını arttırıcı özelliğe sahiptir. Ayrıca selülit tedavisinde de kullanılmaktadır.

Akustik dalga terapisi (AWT) hangi bölgelere nasıl uygulanabilir?

Akustik dalga terapisi bel, karın, kalça, bacaklar ve kollara uygulanabilir. Uygulamaya başlarken uygulanacak bölgeye jel sürülerek işlem yapılır. Akustik dalga terapisi esnasında ağrı oluşmaz. Akustik dalga terapisi seanslar şeklinde yapılır. Seanslar uygulama bölgesine ve kişiye göre değişkenlik gösterir. Her seans yaklaşık 30 dakika sürmektedir. İşlem sonrasında kişi günlük yaşantısına devam edebilir. Uygulamanın etkisi ortalama 2 ay içinde ortaya çıkmaya başlar. Akustik dalga terapisi sağlıklı beslenme ile desteklendiğinde daha verimli sonuçlar alınmaktadır.

WhatsApp chat