Soğuk Lipoliz Hangi Bölgelerde Uygulanabilir? 0505 997 22 99

Göbek, bel, alt-üst karın, sırt, sütyen alt bölgeleri, bacak, basen ve kollara uygulanabilmektedir. Cool shaping vücudun göbek, yan bölge, sezeryan doğum sonrasında oluşan alt karın, sırt, basen, bacak gibi bölgelerinde oluşan yağ birikimlerinin %20 ile %40 oranında kalıcı olarak azalmasını sağlayan bir tedavidir.

Her yaştan erkek ve kadınlara uygulanabilen, özellikle yoğun tempolu iş ve özel yaşamlarından ödün vermek istemeyen kişilerin tercih ettiği ağrısız, acısız, zahmetsiz ve sadece bir seanslık bir işlemdir. Sistem ağrısız, acısız tek seansta incelme sağlamakta ve daha da önemlisi yağları kalıcı olarak yok etmektedir.
Soğuk lipoliz yöntemi 1 saat gibi kısa bir sürede incelme sağlayabilen ve diğer yönemlerden daha gelişmiş bir yöntemdir.
Güvenebileceğiniz ispatlanmış yöntem

Soğuk Lipoliz Sonrasında Neler Oluşmaktadır?

İşlem sonrasında, ilgili bölgede kızarıklık ve geçici bir kaşınma-uyuşma hissi oluşsa da bu çok kısa bir süre sonra ortadan kalkar ve geldiğiniz gibi yürüyerek çıkabilirsiniz. 2-3 ay gibi kısa bir sürede, uygulamanın yapıldığı bölgede %40 ile %60 oranında bir incelme meydana gelecektir. Öncelikle uygulamanın yapıldığı bölgede bir yumuşama hissedersiniz. 1 – 2 ay sonrasında elle dokunduğunuzda ve ayna karşısına geçtiğinizde gözle görülür bir fark hissedeceksiniz.

WhatsApp chat