Soğuk Lipoliz Nedir? 0 505 997 22 99

Medica Estetik olarak bölgesel zayıflama anlamında akustik dalga terapisi, velashape, lenf drenaj, soğuk lipoliz, infared vücut sıkılaştırma işlemleri yapmaktayız.
Medica Estetik olarak medikal cilt bakımı anlamında Coolifting, Pollegen Radyo Ferekans, Hydrafacial işlemleri yapmaktayız.

Genç, yaşlı herkes zinde olmak, fazlalıklarından kurtulmak ister. Özellikle bölgesel olarak biriken istenmeyen yağlar çok fazla rahatsızlığa neden olabilir. Bununla birlikte, bölgesel incelme ve zayıflamanın spor ve egzersiz ile mümkün olması zordur.

Zorlu Yağlar Tarih Oluyor

Soğuk lipoliz, yağ dondurma prosedürünün bir yoludur. Diyet ve egzersizle bile yok olması zor olan inatçı yağları gidermek için kontrollü soğutma kullanır. soğuk lipoliz teknolojisi, cildin altındaki yağ hücrelerini hedef alan hassas bir şekilde kontrollü soğutma sağlar. İşlem esnasında iğne kullanılmaz. Soğuk lipoliz için kullanılan sistemler, yerleşik güvenlik önlemleri ile tasarlanmış kontrollü soğutma cihazlarıdır. Sensörler cildin çok ısındığını tespit ederse, sistem otomatik olarak kapanacaktır.

Vücudunuzu Yeniden Şekillendirin

Soğuk lipoliz ile sağlanan yağ donma prosedürü, vücudun farklı bölgelerindeki yağ hücrelerini yok eder. soğuk lipoliz teknolojisindeki gelişmeler bölgesel inceltmeyi sağlayarak istenmeyen yağlardan çok kısa sürede kurtulma şansı veriyor. Bu yöntem, bugüne kadarki en gelişmiş ve en etkili yağ yok edici uygulamadır.

Cerrahi Müdahale Yok

Soğuk lipoliz istenmeyen yağ hücrelerini cerrahi olmayan bir şekilde vücuttan uzaklaştırır ve yok eder. Bu yöntem tüm dünyada yapılan araştırmalar sonucunda etkinliğini ve güvenilir olduğunu kanıtlamıştır. Soğuk lipoliz tedavisi çoğunlukla sezaryen sonrası alt karın, sırt, boyun ve bacaklardaki yağ birikiminin giderilmesinde kullanılır. Bu bölgelerde biriken yağlar yüzde yirmi ila elli oranında kalıcı olarak azaltılır, her yaştan kadın ve erkek bu yöntemden yararlanabilir.

WhatsApp chat