Soğuk Lipoliz 0 505 997 22 99

Medica Estetik olarak bölgesel zayıflama anlamında akustik dalga terapisi, velashape, lenf drenaj, soğuk lipoliz, infared vücut sıkılaştırma işlemleri yapmaktayız.

Soğuk lipoliz tedavisi veya dondurma yöntemi ile erkek ve bayanlarda istenmeyen yağların azaltılması şeklinde gerçekleştirilen etkili bir tedavi yöntemidir. Soğuk lipolizde dengeli beslenme ve egzersiz yapılarak kurtulmanın çok zor olduğu bölgelerdeki yağlardan kurtularak fit bir görünüm elde edilebilmektedir.

Modern çağın getirdiği hareketsiz yaşam vücut yağ birikimine sebep olarak tüm erkek ve kadınların ortak sorunu haline geldi. Teknolojinin gelişimi ile bilgisayarlar aracılığıyla oturarak iş yapmanın yaygınlaşması sonrası bel, basen, karın, vb. vücut bölgelerinde istenmeyen yağ şikayetlerinin arttığı ve tek başına dengeli beslenme ve egzersiz programlarının istenmeyen yağlarla mücadele yetersiz kalması alternatif incelme yöntemlerine olan ihtiyacı arttırmaktadır. Soğuk lipoliz uygulaması ile birlikte kilo verme sürecinde en zorlu etki olarak ön plana çıkan istenmeyen bölge yağlarından kurtulmak ve fit bir görünüm elde etmek amacına birkaç seans içinde ulaşmak mümkündür.

Soğuk Lipoliz Nedir?

Soğuk lipoliz kısaca yağ dondurma uygulaması olarak tanımlanabilir. Vücut içerisinde en zorlu bölgelerde biriken yağların azaltılarak fit bir görünüm kazandırmayı amaçlayan soğuk lipoliz ameliyatsız bir tedavi türüdür. Yoğun iş temposunda uzun egzersiz programlarına vakit ayıramayan ve ameliyatla yapılan yağ aldırma operasyonlarını sıcak karşılamayan herkes için sunan soğuk lipoliz iyi bir alternatiftir.

Vücut yağlarının dondurularak atılmasını amaçlayan soğuk lipoliz uygulaması incelme amaçlı olarak spor ve dengeli beslenme programlarıyla birlikte uygulanarak başarılı sonuçlar elde edilmesine yardımcı olmaktadır. FDA onaylı soğuk lipoliz tedavisinde deri altındaki yağ hücreleri hedef alınmakta ve kilo verme işlemi sırasında incelmeyi de sağlayarak fazla kilonun etkilerinin tamamen ortadan kaldırılmasını sağlamaktadır. Vücut ideal formunu yakalayarak fit bir görünüm elde etmek isteyen herkes soğuk lipolizden faydalanarak hayalini kurduğu vücut ölçülerine ameliyatsız sahip olabilirler.

Dengeli beslenme ve egzersiz programları zayıflama konusunda yeterli olabilirken incelme konusunda istenen sonuçları verememektedir. Zayıflama döneminde sıkılaşmak ve incelmek için soğuk lipoliz tedavisinden yararlanılması ve tedavi sonrası benimsenen düzenli beslenme kurallarına devam edilmesi halinde elde edilen tedavi sonuçları kalıcı olacaktır.

WhatsApp chat