Soğuk Lipoliz İle Siz de Bölgesel Zayıflama Yaptırın 0 (505) 997 22 99

Medica Estetik olarak bölgesel zayıflama anlamında akustik dalga terapisi, velashape, lenf drenaj, soğuk lipoliz, infared vücut sıkılaştırma işlemleri yapmaktayız.

Medica Estetik olarak medikal cilt bakımı anlamında Coolifting, Pollegen Radyo Ferekans, Hydrafacial işlemleri yapmaktayız.

Bölgesel incelme işlemlerinden biri olan soğuk lipoliz, cerrahi bir müdahale olmadan uygulanan ilaçsız ve ağrısız bir yöntemdir. Özellikle karın, bel, bacak bölgelerine uygulanan soğuk lipoliz, sırt ve kol bölgelerinde de ameliyatsız bölgesel incelme imkanı sağlıyor.

Soğuk lipoliz, çevre hücrelere zarar vermeden yağ dokularının dondurularak deforme edilmesi prensibine dayanıyor. Deforme olan yağ dokuları doğal yollarla vücuttan atıldığında, problemli bölgelerde gözle görülür bir incelme kaydediliyor. İlk seans itibariyle etki etmeye başlayan soğuk lipoliz işlemi, uygulama bölgesinde 2-4 ay arasında 2-16 cm’ye varan incelme sağlayabiliyor.

Yaz mevsimini karşılamaya hazırlandığımız şu günlerde; diyet ve egzersizlerle çözüme ulaşmayan bölgesel yağlanmalarda, soğuk lipoliz uygulaması ile kısa sürede oldukça memnun edici sonuçlar elde edilmesi mümkündür.

Soğuk Lipoliz İle Siz de Bölgesel Zayıflama Yaptırın

Hemen arayın : 0 (505) 997 22 99

WhatsApp chat