Cerrahi müdahale olmadan bölgesel yağlama sorununda herhangi bir ilaç ya da kimyasal madde olmadan inceltmek isteyenler, soğuk lipoliz yöntemini kullanıyor. Soğuk lipoliz yöntemi egzersiz ile eriyemeyen bölgesel yağlama, sırt, karın, kol gibi bölgeler için uygundur.

Kısa Sürede Yağlarınızdan Kurtulun 

Bölgesel olarak biriken yağlarından kurtulmak için birkaç saatten fazla zaman harcamak istemeyen ve doğal görünümlerini bozmadan tüm bunları yapmak isteyen insanlar soğuk lipoliz yöntemini tercih ediyor. Soğuk lipoliz bir seans yapılabilir. Seanslar bir ila üç ay arasında devam eder. Gerekirse aynı alana ikinci seans uygulanabilir. Bu işlem aynı anda 2 bölgeye uygulanabilir ve uygulama süresi yaklaşık 1 saattir.

Yağlar Donarak Parçalanıyor 

Soğuk lipoliz yönteminde yağ dokusu yaklaşık soğutularak kontrol edilir. Yağ hücreleri, soğuk dokulara çevresindeki dokuya göre daha duyarlı olduklarından, bu tedavi yağ hücrelerine bir miktar zarar verir ve vücudun onları parçalamasına neden olur. Vücudun yalnızca belirli sayıda yağ hücresi vardır ve büyürken çoğalamazlar. soğuk lipoliz uygulaması yağın depolanabileceği hücre sayısını azaltır. Bu, ciltteki yağ dokularına doğrudan erişmek için cerrahi işlem yaptırmak zorunda kalmadan kalıcı sonuçlar elde etmemizi sağlar.

Cerrahi Müdahale Yok 

Soğuk lipoliz, ne cerrahi ne de anestezi gerektiren minimal derecede bir yağ azaltma yöntemidir. Sonuç olarak, klasik liposuction için uygulanan enfeksiyon riski veya diğer cerrahi riskler yoktur. Soğuk lipoliz yönteminde yağ hücreleri tedavi sonucunda vücudun kendisi tarafından parçalanır.

WhatsApp chat