Soğuk Lipoliz (Dondurarak Yağ Parçalama) Yöntemi nasıl uygulanır? 0 505 997 22 99

Medica Estetik olarak bölgesel zayıflama anlamında akustik dalga terapisi, velashape, lenf drenaj, soğuk lipoliz, infared vücut sıkılaştırma işlemleri yapmaktayız.

Medica Estetik olarak medikal cilt bakımı anlamında Coolifting, Pollegen Radyo Ferekans, Hydrafacial işlemleri yapmaktayız.

Soğuk lipoliz (Kriyolipoliz) cihazı muhtelif boyutlarda özel başlıklara sahiptir. Yağ eritilmesi istenen bölgeye özel muhtelif boyutlarda başlık seçenekleri olan bu cihazda uygun başlık bölgesel yağlanmanın fazla olduğu bölgeye yerleştirilerek tedaviye başlanır. Tedavi öncesinde doktor tarafından belirlenen bölgelere cildinizin korumak amacı ile ıslak mendil benzeri koruyucu özel bir malzeme (petler) yerleştirilir. Sonrasında bölgenin şekline özel dizayn edilmiş başlıklar yerleştirilir. Başlık yerleştirildiği bölgeyi uygun gördüğümüz dereceye kadar soğutur. Doktor bu dereceyi gerekli olduğu miktara ayarlar. İşlem boyunca(45-60 dakika) hasta herhangi bir acı duymaksızın tedavi edilirken hasta istirahat eder(kitap okur, televizyon seyreder). İşlemin yapıldığı bölgeye göre hasta oturur veya yatar pozisyondadır.Tedavi sona erdiğinde cihaz otomatik olarak durur ve hasta hemen normal yaşamına geri döner.

İyi sonuçlar elde etmek için bol su içilmeli, aktiviteler artırılmalı ve sağlıklı beslenilmelidir. Esas etki işlemden sonra takip eden 2-3 ay içerisinde alınırken, hasta günden güne değişimi fark edebilir.

Soğuk Lipoliz Mi Arıyorsunuz? O Halde Medica Estetik Ve Bölgesel Zayıflama Merkezi 0 (505) 997 22 99

WhatsApp chat