Soğuk Lipoliz Nedir?

Soğuk lipoliz, cerrahi işlem gerektirmeyen yağ dondurma işlemine verilen genel addır. Bu uygulama FDA onaylı bölgesel incelme uygulaması dır ve dolaysıyla yan etkisiz ve tamamen zararsızdır. Yaklaşık 3 (üç) ay içerisinde sonuç vermeye başlayan ve oldukça etkili olan bu yöntem pek çok kişi tarafından bölgesel incelme için tercih edilmektedir.

Soğuk lipoliz uygulaması sonucu kramp, uyuşma, ağrı ya da kızarıklık görülebilmektedir. Ancak bunlar beklenen etkilerdir ve kısa sürede geçmesi beklenmektedir. İşlem sırasında herhangi bir acı hissedilmez. Soğuk lipoliz uygulaması sonrası ilerleyen dönemlerde bir sarkma yaşanmaz ve yağ hücrelerini yok etmeye yönelik olduğundan sonuçlar kalıcıdır. Bu kalıcılık hazır gıdalardan uzak durarak ve hareketli bir yaşamla sürdürülmelidir. Çünkü hepimiz biliyoruz ki bunun tam tersini yapmak kalıcı ve bölgesel kilo alımına her zaman zemin hazırlamaktadır.

Soğuk lipoliz uygulama süresi yaklaşık 45 dakika ile 1 saat arası bölgeye göre değişmektedir. Yaklaşık bir ay içerisinde etkiler gözle görülür derecede olacaktır.

Peki kimler soğuk lipoliz yaptırmamalı?

Ağır karaciğer ve böbrek hastalığı olan,

Göbek fıtığı olan,

Soğuk ürtikeri hastalığı bulunan,

Kanser hastaları,

AIDS hastalığı bulunan,

Kontrolsüz şeker hastalığı bulunan,

Kan protein düşüklüğü bulunan,

Sedef gibi cilt hastalıkları olan,

Kalp damar hastaları,

*Tanımlanmış bir hastalığınız varsa bunu uygulama yaptırmadan bildirmeniz gerekmektedir.

Soğuk Lipoliz Fiyatları

Soğuk lipoliz fiyatları uygulanacak bölgeye göre değişkenlik göstermektedir. Genel anlamda fiyatların belirlenmesinde tercih edilen kliniğin hizmetleri, burada bulunan uzman kişilerin deneyimleri, kişilerin ihtiyaçları ve istekleri göz önünde bulundurulmaktadır. Medica Estetik, bu konuda alanında uzman personeli ile en iyi hizmet için programlanmış bölgesel zayıflama merkezi dir. Ayrıca merkezimiz bu alanda uzman ekibiyle doğru ve güvenilir bir estetik kliniği olmanın yanında mümkün olan en uygun fiyatlarla da hizmetinizdedir.

WhatsApp chat