Medica Estetik İle Bölgesel  Zayıflama 0 505 997 22 99

Medica Estetik olarak bölgesel zayıflama anlamında akustik dalga terapisi, velashape, lenf drenaj, soğuk lipoliz, infared vücut sıkılaştırma işlemleri yapmaktayız.

Soğuk lipoliz, bölgesel incelme de kullanılan en etkili uygulamalardan birisidir. Tüm çabalarınıza rağmen zayıflama sağlayamadığınız bölgesel yağlarınızdan soğuk lipoliz yöntemi ile hem hızlı hem de kalıcı bir şekilde kurtulabilirsiniz. Soğuk lipoliz uygulaması FDA onaylı bir uygulama olup, cerrahi olmayan bir bölgesel zayıflama yöntemidir. Uygulanacak bölge -8 dereceye kadar soğutularak, uygulama yapılan bölgedeki yağ hücrelerinin kalıcı olarak yok olması sağlanır. Bu tedavinin en güzel özelliği ise tek seanslık bir uygulama olmasıdır.

Kullandığımız soğuk lipoliz sistemi (Cooltech) karın, iç bacak ve basenlerde oldukça etkili bir bölgesel zayıflama sistemidir. Uygulama yapıldıktan 3 gün sonra etkisini göstermeye başlar. Dondurularak yok edilen yağların ilerleyen günlerde hızını arttırarak yok olması hedeflenir.

Dondurulan yağlar dolaşım ile vücuttan atıldığı için uygulama sonrası beslenme çok önemlidir. Su tüketimine özellikle dikkat edilmeli ve bolca su tüketilmelidir.

WhatsApp chat