Tedavi Medica Bölgesel Estetik : Velashape Güvenli Mi? Tedavi Süresi Nedir? 0 (505) 997 22 99

Medica Estetik olarak bölgesel zayıflama anlamında akustik dalga terapisi, velashape, lenf drenaj, soğuk lipoliz, infared vücut sıkılaştırma işlemleri yapmaktayız.

Tedavi Güvenli Midir?
Bu prosedür tüm cilt tipleri için güvenli ve etkilidir. Rapor edildi – kısa süreli veya uzun süreli sağlığı etkileyen hiçbir sonuç yok. Hastaların çoğu VelaShape’i derin bir sıcak doku masajı kadar rahat bulur. Bu prosedür, hassasiyet ve konfor seviyenize uyum sağlamak için tasarlanmıştır. Tedaviden sonra birkaç saat ısınmak normaldir. Cildiniz ayrıca tedavinin saatler içinde döküntü yaşayabilir.

Tedavi Süresi
Her seans 40 dakika sürer. Hastanın vücudunun yapısına göre 4 ila 6 seanslık bir paket uygulanır. Seans her 7-10 günde bir yapılır. Paketin sonunda analiz tekrar yapılır. Gerekirse, hastaya ek paketleme önerilir. Ancak, hastalar ilk seanstan önemli farklılıklar görüyorlar. Önerilen seans sayısı tamamlandığında, bir ila iki boyutta küçülme elde edilir. Diyetle tedaviye devam etmek, etkinliği arttırmada önemli bir katkı sağlar. Düzenli yürümek ve bol miktarda sıvı almak, VelaShape yaptırmadan önce başarı olasılığını artırır.

Tedavi Medica Estetik : Velashape Güvenli Mi? Tedavi Süresi Nedir? 0 (505) 997 22 99

WhatsApp chat