Velashape 0 505 997 22 99

Medica Estetik olarak bölgesel zayıflama anlamında akustik dalga terapisi, velashape, lenf drenaj, soğuk lipoliz, infared vücut sıkılaştırma işlemleri yapmaktayız.

Egzersiz ve dengeli beslenmeye rağmen istenilen görünüm elde edilemediğinde başvurulacak çok sayıda yöntem bulunmaktadır. Teknolojinin estetiğe de etki etmesiyle cerrahi yöntemler güncelliğini kaybederken acısız ve iz bırakmayan yöntemler görünümünü değiştirmek isteyenlerin ilk tercihi oluyor.

Velashape ise cerrahi olmayan pratik uygulanışı ile vücutta gözle görülür incelme yaratıyor. Teknolojiyi kombine ederek geliştirilen cihaz cilde arar vermeden inceltilmek istenen bölgeye eşit ısı aktarımı yapmaktadır. Bu yöntem depolanmış yağların metobolizmasını hızlandırırken hızlı ve sağlıklı bölgesel incelenmeyi de beraberinde getiriyor.

Teknolojinin yardımı ile sıkılaştırılan cildin kalitesinde belirgin iyileşme ise vela shape uygulaması nekahet süreci yaşamadan fit vücudu talep edenlere sağlıyor.

Medica Estetik velashape uygulamasını güvenilir ellerde sağlıklı görünüm elde etmek isteyenlere sunarak hayatınıza yenilik katar.

Velashape Bölgesel Zayıflama Merkezi Olan Medica Estetik Merkezi 0 (505) 997 22 22

WhatsApp chat