Velashape Bölgesel Zayıflamayı Birde Bizden Dinleyin : Medica Bölgesel Estetik 0 (505) 997 22 99

Medica Estetik olarak bölgesel zayıflama anlamında akustik dalga terapisi, velashape, lenf drenaj, soğuk lipoliz, infared vücut sıkılaştırma işlemleri yapmaktayız.

Velashape
VelaShape selülit düzeltmek ve bölgesel incelme ile bir vücut oluşturmak için tek bir oturum protokolüdür. VelaShape, hayatınızın günlük akışını bozmadan ve önemli bir rahatsızlığa neden olmadan size çarpıcı sonuçlar verir.

Velashape Nasıl Uygulanır?
Herhangi bir uygulamadan önce hastaya vücut analizi yapılır. Sonuç olarak, uygulama başlar. Kullanım sırasında, sıvılaştırılmış petrol gazı kullanırken olduğu gibi, hastanın özel çorap giymesine gerek yoktur. Çıplak vücut işlenir. Vakum dolaşımı hızlanıyor. Alan kızılötesi ışınlarla ısıtılır. Deri erir ve kollajen ile ısı yayımı neden olur. Bu üç farklı özellik, alanda düzgünlük ve sıkıştırma sağlamak için birleşir.

Kızılötesi radyo frekans tedavisi; çap küçültme, bölgesel inceltme, vücut şekillendirme, cilt sıkılaştırma, bölgesel kan dolaşımını iyileştirme, cilt dokusunu iyileştirme, hafifçe kas ağrısını hafifletme, bacakları, kalçaları, omuzları, bel, karın, yüz ve boynu rahatlatmaya yardımcı olur. Kızılötesi ve radyo frekansı enerjilerinin sinerjik bir kombinasyonu, cilt ısıtıldığında hücre içi oksijen difüzyonunu artırabilir. Radyofrekans tedavisi kan akışını hızlandırmaya yardımcı olur.

Böylece metabolizma aktive olur, ısıl genleşme sağlar ve cildin görünümünü azaltır, radyo frekanslarını kullanarak selüliti azaltır ve aynı zamanda cildin yenilenmesine ve canlanmasına yardımcı olur. Doku daha elastik ve pürüzsüz hale gelebilir.

Velashape Bölgesel Zayıflamayı Birde Bizden Dinleyin : Medica Estetik

Arayınız : 0 (505) 997 22 99

WhatsApp chat