Velashape İle Bölgesel Zayıflama Medica Bölgesel Zayıflamada Daha İyi Deneyim Kazanın 0505 997 22 99

Medica Estetik olarak bölgesel zayıflama anlamında akustik dalga terapisi, velashape, lenf drenaj, soğuk lipoliz, infared vücut sıkılaştırma işlemleri yapmaktayız. Size bunu sunabilecek güce ve teknolojiye sahip Velashape III ile tanışın.

Ameliyatsız yağlardan kurtulma ve vücut şekillendirmenin teknolojik yolu VelaShape III size keyifli ve özgüvenli bir bahar ve yaz tatili vadediyor. İstenmeyen yağlanma ve kilo alma durumunda ameliyat tek çözüm değildir. Belirli alanlarda biriken yağlar hem kendi hacimleri nedeniyle hem de belirli odacıklarda sıkışma nedeniyle vücut konturunuzu bozar. Piyasada bu durumu düzeltmek için değişik cihazlar olmasına rağmen bilimsel çalışmalarla da kanıtlandığı gibi 4 etkili yöntemi bir arada kullanan tek cihaz VelaShape III dür. Burada radyofrekans, infrared ve mekanik masaj ve vakum etkileri bir arada kullanılarak yağ dokusu sıkılaştırılmakta aynı zamanda alana aktarılan ısının yağ dokusunda kan akımını artırarak hacminin azalmasına yardımcı olmaktadır.

Vakum etkisi bir yandan uygulama alanını sınırlayarak çevre dokulara zararı azaltırken infrared ve radyofrekansın çok daha etkin şekilde kullanılmasını sağlamaktadır. Sonuçta sellülitsiz, daha pürüzsüz ve sıkılaşmış bir görünüm ortaya çıkar. VelaShape III ile elde edilen iyilik sadece yağ dokusu ile sınırlı değildir. Uygulanan enerji 1,5 cm ye kadar etkilidir ve bu etki yağ dokusuna olduğu kadar cilt ve cilt altı dokuyu da etkileyerek derinin asıl elastikiyetini belirleyen hipodermisi de sıcak etkisi ile yeniden yapılandırır. Bu etki hastalarda sarkmış derinin de kendini toplamasına yardımcı olarak daha genç ve düzenli bir görünüm kazanmasına yardımcı olur.

WhatsApp chat