Velashape İle Bölgesel Zayıflama Medica Estetik Farkıyla 0 505 997 22 99

Medica Estetik olarak bölgesel zayıflama anlamında akustik dalga terapisi, velashape, lenf drenaj, soğuk lipoliz, infared vücut sıkılaştırma işlemleri yapmaktayız.

4-5 seanstan sonra gözle görülür etki!!!

Velashape, Amerika Gıda ve İlaç Dairesi (FDA) tarafından onaylanmış ilk bölgesel inceltme cihazıdır.

Bir yandan incelirken, mevcut selülitlerin de azalmasına yardımcı olur.

Selülitlerinizden, ciltteki sarkmalarınızdan ve uzun süreli yerleşmiş yağlarınızdan kurtulmak istiyorsanız; Velashape ile ameliyatsız, ağrısız kurtulmak artık çok kolay!!

Velashape sayesinde artık ameliyat olmanıza, ameliyat sonrası sıkıntılı dönemler yaşamanıza ve günlük hayatınızı ertelemenize gerek kalmadı. Velashape tek seansı 45 dk-1 saat arasında sürmektedir. Uygulamadan hemen sonra günlük yaşamınıza devam edebilirsiniz.

Son teknoloji olan Velashape uygulaması ile özellikle bacaklarda, basenlerde ve karın bölgesinde, bölgesel olarak ciddi oranda gözle görülür bir şekilde incelme gözlemlenmiştir.

Yapılan klinik çalışmalarda hastaların % 85’inde 1 cm ile 6 cm arası incelme gözlemlenmiştir.

Fakat herkeste aynı sonuç alınması mümkün değildir, cilt yapısına, vücuttaki yağların derinliğine ve selülit oranına göre seans sayıları kişiden kişiye farklılık göstererek azalmakta ve ya artmaktadır.

İncelmenin yanı sıra Velashape’in bipolar radyo frekans özelliği sayesinde selülitlerde de ciddi oranda azalma gözlemlenmektedir. Ses dalgalarını, ısı enerjisini, ve mekanik teknikleri kullanarak yağ dokusunu azaltarak cilt dokularına etki eder. Uygulama sırasında hastalar sadece hafif bir ısı hissederler, uygulama sonunda ise hemen normal hayata dönebilmektedirler. İyileşme sürecine ihtiyaç duyulmamakla birlikte hastalarımız günlük yaşantısına akabinde devam edebilmektedirler. Velashape ile ortalama 45 dk süren seanslar sonunda yağlarınızdan, selülitlerinizden ve sarkmış dokularınızdan kurtulabilirsiniz. Amerikan FDA dairesinin onay verdiği ameliyatsız bir şekilde incelten ve selülitlerinizden kurtulmanızı sağlayan Velashape uygulamaları uzman kişiler tarafından uygulanmaktadır.

Velashape cihazı vücudun hem büyük bölgelerinde hem de küçük bölgelerinde etkili olacak şekilde tasarlanmıştır.

İlk uygulamadan sonra bile uygulama yapılan bölgedeki değişiklikleri fark ediyor olacaksınız.

Hedeflenen asıl amacınıza ise ortalama 6 ile 8 hafta sonrasında ulaşabilirsiniz.

Velashape kullanım alanları;

  •  Liposuction sonrası meydana gelen sarkmalarda,
  •  Çatlak izleri olan bölgelerde,
  •  Karın Bölgesinde meydana gelen sarkma durumlarında,
  •  Kol altı sarkmalarında,
  •  Çene ve gıdı bölgesindeki sarkmaların sıkılaştırılmasında,
  •  Basenlerdeki selülit tedavisinde,
  •  Erkeklerde göbek bölgesinin sıkılaştırılmasında,

Rahatlıkla uygulanabilir ve “başarılı sonuç” garantilidir.

WhatsApp chat