VelaShape Nedir?

VelaShape selülitden kurtulabileceğiniz ve bölgesel incelme ile vücudu şekillendirebilecek tek seans protokolüne sahip bir tedavidir. VelaShape günlük işlerinizi aksatmadan veya size belirgin bir rahatsızlık vermeden sıradışı sonuçlar almanızı sağlayan bir teknolojidir.

Velashape ile tepeden tırnağa muhteşem bir vücut..

VelaShape’in Sırrı; Yağ dokularını azaltmak için kızıl ötesi teknolojisiyle vakum ve doku manipülasyonu ile birleştiren ilk ve tek teknoloji olmasıdır Medica Estetik olarak VelaShape’i tercih etmemizin sebebi budur. Hamilelik sonrasında oluşan sıkılaşma ve toparlama ihtiyacına çok iyi çözümler üreten bir teknolojidir. Vücudun farklı bölgelerinde bulunan ve farklı sebeplerden kaynaklanan çatlakların görünümünde çok yüksek düzelme sağlayan bir teknolojidir.

VelaShape tedavisi benim için uygun mu?

Velashape tedavisi hemen hemen herkes için uygun olan bir tedavi yöntemidir. Bölgesel zayıflama, sıkılaşma ve selülit tedavisinde son derece etkili olan bu uygulamayı sadece cilt kalitesini artırmak için bile yaptırabilirsiniz. Medica Estetiğe gelen bazı hastalarımız zayıf oldukları, hatta selülit problemi yaşamadıkları halde vüvutlarından hoşnut olmadıklarını gözlemlemekteyiz. Bunun nedeni ise ciltlerinin diriliğini kaybetmiş olmasıdır ve VelaShape’in cildin bu sorunlarını gidermesinde çok ciddi bir etkisi olduğunu tüm hastalarımızda görmekteyiz.

VelaShape tedavisi hangi bölgelerde uygulanabilir?

Velashape tedavisi en fazla bacak, kalça ve karın bölgelerinde uygulasakda, VelaShape cihazında bulunan geniş ve dar bölgeler için tasarlanmış olan iki aplikatör (VSmooth & VContour) sayesinde VelaShape tedavisini Medica Estetik olarak tüm vücuda uygulamaktayız.

VelaShape ile hangi bölgelerde kaç santim incelme olur?

Medica Estetik olarak uygulamalar ve tedaviler ile hastaların karın bölgesinde 2.6 cm, bacak bölgelerinde ise 1.6 cm’lik bir incelme gözlenmiştir. Hastalarımızdan yaptığımız anketler ve sözlü beyanlar neticesinde işlem yapılan bölgede ortalama 1-3 cm arasında bir incelme olduğunu söylemektedir. Yeni doğum yapan hastalarımızda VelaShape uygulamasından memnuniyet ve fayda anketlerimizde %97’lik ciddi başarılara ulaştığımızı söyleyebiliriz.

Sonuçların kalıcılığını sağlamak için ne yapmalıyım?

Velashape Tedavisi tamamlandıktan sonra düzenli olarak yaptıracağınız tedaviler sonuçların kalıcı olmasını sağlayacaktır. Tabii, doğru yaşam seçimleri de sonuçların devamlılığını belirleyen faktörlerden en önemlisidir.Düzenli spor ve doğru beslenme VelaShape tedavilerinde alınan sonuçların istirarı açısından çok önemlidir.

VelaShape güvenli midir?

VelaShape uygulamasının tüm cilt tiplerine uygun olduğu FDA tarafından onaylanmıştır. FDA’nın yaptığı inceleme ve klinik araştırmalar sonucunda kısa yada uzun vadede VelaShape uygulamasında hiç bir yan etki olmadığı kanıtlanmıştır.

VelaShape Tedavisinde Acı Hissedermiyim?

Medica Estetik olarak VelaShape uyguladığımız hastalarımızın çoğu bu uygulamayı çok konforlu ve rahatlatıcı bulmaktadır. Dahası, çoğu hastamız VelaShape uygulamasını rahatlamalarını, kendilerini çok iyi hissetmelerini sağlayan sıcak bir masaja benzetmektedir. VelaShape tedavisinin en başlıca özelliği, dizayn edilirken hastanın cilt hassasiyetini ve rahatlama düzeyinidüşünerek tasarlanmış olmasıdır. VelaShape tedavisinde işlem yapılan bölgede hastalarımızın bir sıcaklık hissetmesi gayet doğaldır.

VelaShape Sonrası İşlem Yapılan Bölgedeki Farklar Nelerdir?

VelaShape uygulanan bölge daha sıkı görülmekte ve bu sıkılık hasta tarafından hissedilebilmektedir.Bazı hastalarımızın ciltleri çok hassas olduğundan tedaviden hemen sonra tedavi bölgesinde kızarıklık görülmesi gayet doğaldır.

VelaShape teknolojisinin avantajları nelerdir?

VelaShape tedavisi bölgesel zayıflama anlamında cerrahi olmayan ve FDA tarafından onaylı bir tedavi yöntemidir. Kızıl ötesi ışınlarla birlikde masaj ve vakumu bir arada kullanan ve tüm etkileri klinik ve bilimsel olarak kanıtlanmış bölgesel zayıflama alanında yapılan en iyi tedavi yöntemlerimizden birisidir.

WhatsApp chat