VelaShape 3 Devamlı Yaptırmak Gerekir mi? 0 505 997 22 99

Medica Estetik olarak bölgesel zayıflama anlamında akustik dalga terapisi, velashape, lenf drenaj, soğuk lipoliz, infared vücut sıkılaştırma işlemleri yapmaktayız.

Vücudunuzda bu sorunları yeniden yoğun yaşamak istemiyorsanız egzersiz ve beslenmenize dikkat etmenizi periyodik aralıklarla bu işlemi yaptırmanız durumunda etkisinin kalıcılığını sağlayacağınız gibi bu işlemde dolaşımın arttırılması, kolaj enin güçlenmesi size fiziksel olarak iyi gelecektir.

VelaShape 3 İşlemi güvenli midir?

FDA bu uygulamanın tüm cilt tipleri için uygun olduğunu ve herhangi istenmeyen bir etkinin söz konusu olmadığını ayrıca yapılan klinik kısa ya da uzun vadede bir yan etkiye rastlanmadığını ortaya koyulmuştur.
onaylamıştır. Yapılan klinik çalışmalarla ve dünya çapında gerçekleştirilen 5 milyondan fazla hasta üzerinde yapılmış bağımsız tedaviler ile etkinliği gösterilmiş ve %97 hasta memnuniyeti sağlanmıştır.

VelaShape 3 Uygulaması Kimler İçin Uygundur?

Selülit görümünü hafifletmek konusunda ihtiyacı olan hemen hemen herkes için uygundur. Bu uygulamayı selülit sarkma problemi olmayan kişilerde yalnızca cilt kalitesini artırmak için bile yaptırabilirler.

WhatsApp chat