Velashape İle Bölgesel Zayıflamanın Sırları 0505 997 22 99

Medica Estetik olarak bölgesel zayıflama anlamında akustik dalga terapisi, velashape, lenf drenaj, soğuk lipoliz, infared vücut sıkılaştırma işlemleri yapmaktayız. Kızılötesi optik enerji ve ELOS teknolojisiyle uygulanan Velashape, bölgesel zayıflamada cerrahi yöntemlere alternatif çözümler sunmasıyla fark yaratıyor. Velashape uygulaması sonrası selülit görüntüsünde ve bölgesel yağ fazlalıklarında önemli düzelmeler gerçekleşiyor.

Haftada bir seans, toplamda 4 kez uygulanan Velashape, ilk seanstan itibaren etkisini gösteriyor. Velasmooth cihazıyla güçlü etki yaratan Velashape, avantajlarıyla diğer yöntemlerden ayrılıyor.

Velashape, bölgesel incelme ve selülit konusunda FDA onayı alan ilk uygulamadır.

3-4 seansta gözle görülür sonuçlar alınması mümkündür.

Velashape’in sahip olduğu ELOS teknolojisi, en etkili ve en yeni bölgesel incelme yöntemlerindendir.

Cerrahi yöntemlere karşılık, Liposuction uygulamasına etkili bir alternatif seçeneği sunar.
Ozon terapi, iyileştirici etkisiyle vücudu yeniliyor

Alternatif tıpta bir asırdan uzun zamandır, tüm dünyada kullanılan ozon gazı, iyileştirici tedavi yöntemi olarak kadınlarla güzellik sırrını paylaşıyor. Türkiye’de bu yöntemi başarıyla uygulayan Divinia Güzellik Merkezi; stresten ve kronik yorgunluğun etkilerinden uzak, diyabet ve fazla kilolardan arınmış, yenilenmiş bir cilt ile güzelleşmek isteyenlere hitap ediyor.

Ozon terapi; kişiden kan örneği alınarak, kanın şişe içerisinde oksijen ve ozon ile karıştırılması, bu karışımın damardan bedene enjekte edilmesiyle uygulanıyor. Güvenli, hızlı etki gösteren bir uygulama olan ozon terapisi, yan etkisinin olmaması nedeniyle de sıkça tercih ediliyor.

Son iki adım, cilt bakımı ve kalıcı makyaj ile güzellik kusursuz bir hal alıyor

Divinia Güzellik Merkezi’nde cilt bakımına yönelik olarak, 4-6 hafta aralıklarla, yüz ve boyun bölgesinin derinlemesine temizlenmesi esasına dayalı bakım uygulanıyor. Divinia Güzellik Merkezi uzman estetisyenleri tarafından yapılan cilt bakımı, yaklaşık 60-90 dakika kadar sürüyor. Cilt bakımı sırasıyla; temizleme, peeling, tonik, siyah noktaların ve yağ bezelerinin temizlenmesi, maske, serum, nemlendirici ve masaj uygulamalarıyla tamamlanıyor.

Kalıcı makyaj uygulaması ise, cilt bakımından sonraki aşamada kadınların güzelliğini eksiksizce tamamlıyor. İğne yardımıyla pigment boyaların cilt altına yerleştirilmesi işlemi olan kalıcı makyaj, doğal ve mineral renklerin cilde uygulanmasıyla pürüzsüz bir cilde kavuşmaya imkan veriyor. Alerjik olmayan maddeler kullanılarak uygulanan kalıcı makyaj, katkı maddesi içermemesiyle de insan sağlığına verdiği önemi gösteriyor. Divinia Güzellik Merkezi’nde bu zengin içerikli uygulamalar ile siz de güzelliğinizi sağlınızdan ödün vermeden garanti altına alabilirsiniz.

WhatsApp chat