VELASHAPE İLE SELÜLİT TEDAVİSİ, BÖLGESEL ZAYIFLAMA 0 505 997 22 99

Medica Estetik olarak bölgesel zayıflama anlamında akustik dalga terapisi, velashape, lenf drenaj, soğuk lipoliz, infared vücut sıkılaştırma işlemleri yapmaktayız.

Vücut şekillerinden ve kilolarından bağımsız olarak yirmi yaşın üzerindeki kadınların büyük bir çoğunluğu selülit problemi yaşıyor. Kadınlar geleneksel pahalı medikal prosedürlerle sınırlanan çözümlerden daha etkin ve uzun süreli çözümlere yöneliyorlar.

Dünyadaki tüm kadınların ortak hayali olan pürüzsüz ve güzel bir vücut… Teknolojinin gelişimiyle birlikte cerrahi müdahele olmaksızın selülitlerden kurtulmak ve belirli bölgelerde biriken yağlanmayı gidermek amacıyla çeşitli cihazlar geliştirilmiştir.

VelaShape ameliyat olmadan selülit görüntüsünün azaltılması ve bölgesel yağların giderilmesi konusunda en gelişmiş ve estetik dünyasında bu hedefe ulaşmayı başardığını klinik ortamda kanıtlamış bir cihazdır.

VelaShape Amerikan Besin ve İlaç Dairesi FDA’den “Çapta Küçülme” konusunda Class 2 (medikal) onayı almış ilk ve tek cihazdır. Sellülit tedavisi konusunda da Velasmooth’ta olduğu gibi Velashape aynı onaya sahiptir.

Velashape İle Sizde Bölgesel Zayıflayın 0 (505) 997 22 99

WhatsApp chat