Velashape 0 505 997 22 99

Medica Estetik olarak bölgesel zayıflama anlamında akustik dalga terapisi, velashape, lenf drenaj, soğuk lipoliz, infared vücut sıkılaştırma işlemleri yapmaktayız.

Kızıl ötesi Radyofrekans tedavisi; çapta küçülme, bölgesel incelme, vücut şekillendirme, cilt sıkılaştırma, bölgesel kan dolaşımındaki iyileşme, cilt dokusunu iyileştirme, minör kas ağrılarında rahatlamaya yardımcı olmak amacıyla bacak, basen, üst kol, bel, karın, yüz ve boyunda kullanılmaktadır.

Kızıl ötesi ve Radyofrekans enerjilerinin sinerjik kombinasyonu cildi ısıtarak oksijenin hücre içi difüzyonunu arttırabilir. Radyofrekans tedavisi kan akışının hızlanmasına yardımcı olur.

Böylece metabolizma harekete geçer, ısı ile genleşmeyi sağlayıp radyo frekans ile var olan selülitleri küçülterek ciltteki görünümü düzenler, aynı zamanda cildin yenilenmesine, canlanmasına yardımcı olur. Doku sıkılaşarak daha pürüzsüz bir görünüme kavuşabilir.

Uygulama şekli:

Haftada 1 kez, tüm vücut uygulamalarında maksimum 45-50 dk. bölgesel uygulamalarda ise maksimum 20. dk. uygulama yapılır. Uygulama başlığı içerisinde 4 ayrı program mevcuttur.Bu uygulamalar mekanik masaj, vakum terapisi, kızılötesi ışın ( infrared ) ve radyo frekanstır.
VelaShape Tedavisi Sonrası Elde Edilecek Sonuçlar :
Çapta küçülme
Bölgesel incelme
Vücut şekillendirme
Cilt sıkılaştırma
Bölgesel kan dolaşımındaki iyileşme
Cilt dokusunu iyileştirme
Minör kas ağrılarında rahatlama
VelaShape Hangi Bölgeler Uygulanır?
Bacaklar ve basen,
Üst kol,
Bel yan bölge
Karın
Yüz ve boyun

İşlem Sırasında Neler Hissedilir?

VelaShape ile selülit tedavisi veya bölgesel incelme tedavisi yapılan deri yüzeyinde cildin ısınmasına bağlı olarak pembelik oluşur. İşlemden sonra bir kaç saat süren, çalışılan bölgede sıcaklık hissedilir. Hemen işlem ardından günlük aktivitenize başlayabilirsiniz.

VelaShape Sonuçları Kalıcımıdır?

VelaShape kürü tamamlandıktan sonra elde edilen sonuçların uzun süre kalıcı olması için bakim tedavileri önce aylık, daha sonra iki ayda bir ve sonra üç ayda bir yapılabilir.

VelaShape Kimlere Uygulanmaz?

Hamilelik, bölgenin enfekte veya yaralı olması, kalp düzenleyicileri, diyabet (Tip I veya II), ışığa duyarlı ilaçlar, bilinen antikoagülatif, kan pıhtılaşması, damar tıkanıklığı, anti-enflamatuar ilaçlar, tedaviden iki hafta önce aspirin kullanılması veya bilinen bir ışığa duyarlılık durumlarında uygulanmaz. Hastada bu rahatsızlıklardan biri varsa mutlaka VelaShape uygulaması öncesi muayene sırasında doktora bildirmelidir.

Arayınız : 0 (505) 997 22 99

WhatsApp chat