Bir Bölgesel Zayıflama Türü Olan Velashape Nedir, Nasıl Uygulanır? 0 505 997 22 99

Medica Estetik olarak bölgesel zayıflama anlamında akustik dalga terapisi, velashape, lenf drenaj, soğuk lipoliz, infared vücut sıkılaştırma işlemleri yapmaktayız.
Medica Estetik olarak medikal cilt bakımı anlamında Coolifting, Pollegen Radyo Ferekans, Hydrafacial işlemleri yapmaktayız.

Velashape; Bi-Polar Radyo Frekansı (RF), kızıl ötesi enerjisi, negatif basınç ve doku manipülasyonu etkilerini kapsayan, devrim niteliğinde sayılan Elos teknolojisine sahip cihazla uygulanan bir yöntem olarak kullanılıyor. Velashape; kızıl ötesi ve RF enerjilerinin sinerjik kombinasyonu cildin ısınmasını sağlayarak, oksijenin hücre içi difüzyonunu artırıyor. Vakum ve özel olarak tasarlanmış silindirleriyle cildi manipüle ederek, güvenli ve etkin enerji aktarımı sağlanıyor. Böylece kısa sürede, hızlı sonuçlar alınması ve vücudun sağlıklı bir incelmeye sahip olmasına imkan veriliyor.

Alınan sonuç depolanmış olan enerjinin metabolizmasını hızlandırıyor, lenfatik drenaj artıyor ve yağ hücrelerinin küçülmesini, azalmasını sağlıyor. Tedavi edilen bölgenin yağlanmasında gözle görülür oranda küçülme sağlanıyor, böylece vücudun daha zinde ve fit bir görünüm elde etmesi amacına hizmet edilmiş oluyor.

Medica Estetik Merkezi 0 (505) 997 22 99

WhatsApp chat