Medica Estetik Ve Bölgesel Estetik Velashape Uygulaması Nasıl Gerçekleştirilir? 0 505 997 22 99

Kadınların korkulu rüyası yüz sarkmalarını kısa seanslar şeklinde yok etmek bugün çok daha kolaydır. VShape denilen uygulama ilk olarak Amerika’da uygulanmaya başlamış sonrasında ülkemize gelmiştir.

Gıdı ve boyun bölgesindeki deformasyonların giderilmesinde, yanak bölgesinde meydana gelen hacim kayıplarının düzenlenmesinde ve özellikle de derin kırışıklıkların da yok edilmesinde hastalara yardımcı olan başarılı bir yöntemdir. “V” görünümüne sahip olan bir yüzün zaman içerisinde yaş ile birlikte ya da kilo alımlarıyla birlikte “U” şekline dönüştüğü durumlarda sonuçlar gerçekten ümit vericidir.

Vshape uygulaması nasıl gerçekleştirilir?

Vshape, cildin en alt tabakasında yer alan kolajen liflerinin, ses dalgalarının yüksek frekansla cilde verilerek, cilt alt tabakasının ısınmasıyla, yağların parçalanmasını ve dolayısı ile de vücudun yağlardan arınmasını sağlar. Uygulama sonrası cildin alt kısmında bulunan, sarkmış olan dokular toparlanarak, uygulama başarıyla sonuçlanır. Yöntemin çok talep edilmesinin sebebi cerrahi bir yöntem olmayışı ve acısız, ağrısız bir şekilde uygulanabilir olmasıdır. Uygulama diz ve bacak bölgesindeki yağlanmalar, karın bölgesi, basen çıkıntısı, bel kalınlığı ve en önemlisi de kadınların çoğunun ortak sorunu olan selülit gibi sorunlardan arınabilmeyi kolaylaştırır.

Medica Estetik Merkezi

İrtibat numarası : 0 (505) 997 22 99

WhatsApp chat