Velashape Ve Medica Bölgesel Estetik Farkı Birarada 0505 997 22 99

Medica Estetik olarak bölgesel zayıflama anlamında akustik dalga terapisi, velashape, lenf drenaj, soğuk lipoliz, infared vücut sıkılaştırma işlemleri yapmaktayız. Pek çok kişinin ortak şikayeti vücudundaki bölgesel yağlanma, sarkma ve selülit problemi. Birçoğumuz tembeliz ve aynı zamanda genetik yapımızdan kaynaklanan cilt- cilt altı yağ dokumuz var. Hayatına düzenli beslenme ve egzersizi yerleştirenler, istikrarlı olanlar ne yazık ki azınlıkta. çocukluk ve ergenlik döneminden başlayıp düzenli spor yapanlar şanslılar ; homojen ve ince yağ tabakasına sahipler ve vücutlarında selülit oluşumuna izin vermiyorlar.

VELASHAPE III

Temelde RF( radyofrekans), infrared ve lenfatik drenaj kombinasyonuyla çalışıyor. Yıllardır etkinliğini klinik olarak kanıtlamış 3 teknolojiyi bir arada kullanan FDA onaylı ağrısız, acısız, invaziv olmayan sistemin en yeni versiyonudur. En sık karın, kalça, bacak, kol bölgelerine uygulanmakla birlikte özel tasarlanmış farklı boyutlardaki başlıkları sayesinde sırt, sütyen altı, diz üzeri ve yanı, alt bacak, boyun gibi küçük bölgelere de güvenli bir biçimde uygulama konforu sağlar.

Selülit, bölgesel yağlanma ve sarkma yakınmaları olan kadın- erkek herkese uygulanabilir. Sosyal hayatta kesintiye neden olmaz. Bütün cilt tiplerine uygun bir yöntemdir. Hamilelik süresinde oluşan cilt çatlakları, sarkma ve bölgesel yağlanma görünümünün azaltılmasında etkilidir.Bazen kişiler zayıf olup selüliti olmadığı halde ciltlerinin eskisi gibi diri olmadığından, yumuşadığından, sıkılığının kaybolduğundan yakınırlar. Velashape bu konuda da son derece etkilidir.

Collagen Stimülasyonunu başlattığı için ciltte canlanma ve dirilik hissedilir hale gelir.

WhatsApp chat