Velashape Yöntemiyle Bölgesel Zayıflamayı Deneyimleyin 0505 997 22 99

Medica Estetik olarak bölgesel zayıflama anlamında akustik dalga terapisi, velashape, lenf drenaj, soğuk lipoliz, infared vücut sıkılaştırma işlemleri yapmaktayız. Kadınların %80’ini etkileyen selülit problemi özellikle yaz aylarında kozmetik kaygılara yol açar. Hormonal faktörler, kan ve lenfatik sistem dolaşım bozuklukları, genetik yatkınlık, sigara tüketimi, yağ ve karbonhidrattan zengin, liften fakir diyetler selülit oluşumunu hızlandırır.

Başta uyluk ve kalça bölgelerinde olmak üzere, kollarda ve karında görülebilir. Deride portakal kabuğu görüntüsü ve çukurcuklar görülür.

Selülit tedavisi için piyasada sunulan pek çok krem, cihaz, yöntem bulunmaktadır. Bu konuda yanılgıya düşmemek ve maddi suiistimale uğramamak için ilk önce doktorunuzla görüşüp tedavinizi birlikte planlaması önerilmektedir.

Selülit tedavisi multidisipliner bir yaklaşım gerektirir. Uygun diyet, kahve ve sigara kullanımının azaltılması, sıvı alımının artırılmasının vb. yanı sıra profesyonel yöntemlerin de birlikle uygulanması gereklidir.

WhatsApp chat