VelaShape İle Bölgesel Zayıflama 0 505 997 22 99

Medica Estetik olarak Velashape yöntemiyle bölgesel zayıflama ve ödem tedavisi yapmaktayız.Hormonlar, kilo, yaş ve kalıtımın her biri vücutta aşırı yağ ve cansız, topaklı lekelerin birikmesine neden oluyor. VelaShape  yöntemi, vücudun diyet ve egzersizle kilo kaybına dirençli bölgelerine, karın ve kalça gibi  bölgelerine klinik olarak kanıtlanmış, cerrahi olmayan bir çözümdür.  Popülerliği  İnsanlar sonuçlarını gördükçe hızla artıyor.

VelaShape vücudunuzdaki selüliti günlük yaşantınızı etkilemeden düzeltebilecek olan acısız bir sistemdir. VelaShape, bölgesel incelme ve vücudunuzu şekillendirerek size rahatsızlık vermeden çarpıcı sonuçlar almanızı sağlar.

Velashape tedavisi benim için uygun mu?

Bu tedavi hemen hemen herkes için uygundur. Bölgesel incelme, sıkılaşma ve selülit görümünü hafifletmek konusunda son derece etkili olan bu tedaviyi sadece cilt kalitesini artırmak için bile deneyebilirsiniz. Bazı hastalar zayıf oldukları, hatta selülit problemi yaşamadıkları halde vücutlarından hoşnut değildir. Bunun nedeni ise ciltlerinin diriliğini kaybetmesidir ve VelaShape bu konuda da son derece etkilidir.

velashape
velashape

Velashape Nasıl Uygulanır?

Medica estetik merkezimizde, elos teknolojisine sahip olan cihazlarımızla, kızıl ötesi ve radyo frekans enerjilerini birlikte kullanarak cilde belli bir sıcaklıkta ısı veriyoruz. Amaç hücre içi oksijen difüzyonunu artırmaktır. Vücudu şekillendirmek için ise vakumlama tekniği kullanılır.

VELASHAPE FAYDALARI

  • Hamilelik sonrası toparlar ve sıkılaştırır,
  • Vücüdun farklı bölgelerinde bulunan çatlakların düzelmesi,
  • Vücudu şekillendirmesi,
  • Selüliti düzeltmesi,
  • Bölgesel incelme,
  • Yağ dokusularının hacmini ve görünümünü azaltır,
velashape
velashape

VELASHAPE KİMLERE UYGULANABİLİR?

Bölgesel incelme , sıkılaştırma , selülit görünümünü azaltan ve vücudu şekillendiren son derece etkili olan bu teknoloji herkes için uygundur. Bazı hastalar tedaviyi zayıf oldukları , hatta selülit sorunu yaşamadıkları halde cilt diriliği için bu konuda son derece etkili olan VelaShape ile tedavi görmektedirler.

TEDAVİNİN DAHA UZUN ÖMÜRLÜ OLMASI İÇİN

VelaShape ile tedavi gördükten sonra, beslenmenize dikkat ederek ve egzersiz yaparak tedavinin sonuçlarını daha uzun ömürlü kılabilirsiniz

WhatsApp chat