Soğuk Lipoliz Nasıl Uygulanır? 0 505 997 22 99

Medica Estetik olarak bölgesel zayıflama anlamında akustik dalga terapisi, velashape, lenf drenaj, soğuk lipoliz, infared vücut sıkılaştırma işlemleri yapmaktayız.

Soğuk lipoliz uygulama işleminde, cihazın dondurma başlığı yağlı bölge üzerine bir antifreeze membran aracılığı ile veya gliserin sürülerek yerleştirilir. İki tip kullanım başlığı vardır. Düz bölgelerde plate tabir ettiğimiz düz başlıklar tercih edilirken, özellikle yağın yoğun olduğu karın ve arka yan yağlarda, gevşek bölgelerde, vakumlu soğuk lipoliz uygulanmalıdır. Vakumlu soguk lipolizde, vakum yumuşak bölgeyi içine çekerek soğuk duvarlarına yapıştırır. Böylece daha kısa zamanda daha çok bölge aynı anda soğuk lipolize maruz kalmaktadır. Soğutma başlatılır.

0, -4,  -8,  -12 dereceye dek soğuk yapılabilmektedir.Seçilen soğukluk ve uygulama bölgesindeki yağ kalınlığına göre uygulama süresi 20 dakikadan 180 dakikaya kadar çıkabilmektedir. 20 dakikadan az uygulanmamalıdır. Kişilerin soğuk direnci sürenin ayarlanmasında önemli olabilmektedir.

Vücudunuzu Baştan Yaratın Soğuk Lipoliz Bölgesel Estetikle.. 0 (505) 997 22 99

WhatsApp chat